13. Tradicionalni dobrodelni ples Zemono 2010

datum: 04.12.2010

kategorija: Družabni dogodki

Zemono 2010 - 1 Rotary klub Nova Gorica je v soboto 4. decembra na dvorcu Zemono pri Vipavi priredil že trinajsti dobrodelni gala ples. Med približno sto dvajsetimi gosti, ki so uživali v renesačnem okolju nekdanjega lovskega dvorca in poletne rezidence nad Vipavsko dolino so se rotarijcem iz vse Slovenije in zamejstva pridružili gostje iz poslovnega in političnega sveta. Slavnostni govor je imel Lucijan Cenčič, predsednik Rotary kluba Nova Gorica, ki je predstavil aktivnosti kluba in načrte za prihodnost.

Zemono 2010 - 2Zbrana sredstva je novogoriški Rotary klub doniral humanitarno-medicinski odpravi, ki je ravno te dni odpotovala v Ugando. Med mladimi zdravniki, ki bodo tri mesece prostovoljo delali v tej afriški državi, je tudi Petra Šinigoj, članica Rotaract kluba Nova Gorica.