Mladi Rotaractovci na obisku v Novi Gorici

datum: 10.07.2011

kategorija: Družabni dogodki

Rotaract na obisku 2011Rotaract klub iz Nove Gorice je med 1. in 10. julijem 2011 gostili devet rotaractovcev iz Mehike, Malezije, Turčije, Ukrajine, Poljske, Španije, Portugalske, Švice in Belgije. Mladi gostitelji so gostom pripravili raznolik in pester program. Prvi dan so jim razkazali Kobarid, kjer so si ogledali slap Kozjak in muzej prve svetovne vojne, večer pa so zaključili v prijetnem druženju na vikendu bivšega predsednika RC Nova Gorica Lucijana Cenciča, kjer smo se jim pridružili tudi rotarijci.

Rotaract na obisku 2011Naslednji dan so si gostje ogledali Novo Gorico in okolico: Trg Evrope, Kekec, razgledni stolp v Gonjačah (Goriška Brda) ter solkanski most. Po kosilu jih je pot vodila do Devina ter gradu Miramar, od tam dalje pa preko Trsta do slovenske obale, kjer so goste predali koprskim vrstnikom.