Obisk guvernerja distrikta 1910 in martinovanje v Goriških Brdih

datum: 12.11.2009

Martinovanje in obisk guvernerja 2009 S svojim obiskom nas je počastil guverner distrikta 1910 dragi rotarijski prijatelj J. Peter Krause, član Rotary kluba Wien - Hofburg. V toplem okolju domačije Belica se je najprej sestal z vodstvom Rotary kluba Nova Gorica,
Martinovanje in obisk guvernerja 2009 2 ki mu je poročalo o dobrodelnih in družabnih aktivnostih v tekočem letu ter ga seznanilo z načrtovanimi projekti, med katerimi še posebej izstopa Oder za vse.

Martinovanje in obisk guvernerja 2009 3V nadaljevanju je (kot se ob priložnosti spodobi) sledilo prijetno druženje, na katerem so se nam pridružili prijatelji iz botrskega klub RC Portorož, RC Gorizia, RC Monfalcone-Grado in Rotaract kluba Nova Gorica.

Martinovanje in obisk guvernerja 2009 4