Srečanje z guvernerjem in podpis ustanovne listine za Rotaract klub Nova Gorica

datum: 24.09.2008

Sestanek upravnega odbora RC Nova Gorica z guvernerjem. Srečanje z guvernerjem distrikta 1910, gospodom Robertom Nemlingom je potekalo v organizaciji našega botrskega kluba iz Portoroža. Na delovnem sestanku sta najprej vodstvi obeh klubov predstavili dosedanje delo in načrte za prihodnost. Še posebej se je guverner Večer z guvernerjem na ladjizanimal za mladinsko dejavnost našega kluba, saj se že letos obeta ustanovni zbor (charter) Rotaract kluba Nova Gorica.

V nadaljevanju, ki se je v odlični organizaciji rotary kluba Portorož odvijalo Podpis ustanovne listine za Rotaract klub Nova Gorica na ladji, je v sproščenem vzdušju prišlo tudi do podpisa ustanovne listine novega Rotaract kluba Nova Gorica, s čimer se je tudi formalno vzpostavil pogoj za sprejem novega kluba v mednarodno združenje pod okriljem Rotary International.