Svečana menjava predsednikov

datum: 11.06.2009

Kladivo 09 1S prvim julijem se je pričelo novo rotarijsko leto in kot je v navadi, se ob tej priložnosti zamenja tudi vodstvo kluba. Tako je predsednik RC kluba Nova Gorica v rotarijskem letu 2008/2009 Tomi Ilijaš svečano predal kladivo novemu predsedniku Nedeljku Gregoriču, ki je v svojem prvem govoru poudaril, da bo nadaljeval uspešno začete projekte Rotary kluba Nova Gorica in se skupaj z novimi člani vodstva posebej osredotočil na utrjevanje rotarijskega prijateljstva v tem obmejnem prostoru.

Kladivo 09 2Svečane večerje so se udeležili tudi gostje iz Rotary klubov iz sosednje Italije na čelu s predsednikom RC Tržič (Monfalcone) gospodom Marinom Boscarolom ter s predsednikom RC Gorica (Gorizia) gospodom Ruggerom del Torrejem in novim predsednikom RC Idrija Milanom Božičem.

Kladivo 09 3Večer je bil tudi kulturno obarvan, saj sta dve mladi glasbenici, flavtistka Lara Ilijaš in pianistka Manca Saksida, izvedli nekaj skladb za flavto in klavir.